پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان اندیشه سبز خزر و اعضاء اين باشگاه، ملزم به رعایت قوانین تجارت الکترونیکی و جرايم رايانه اي و ساير قوانين ابلاغی از سازمان های ذیربط مربوطه می‌باشند. لازم به ذکر است که کلیه مقررات ذيل مورد قبول تمامي اعضاء اين باشگاه بوده و باشگاه مشتريان اندیشه سبز خزر اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را در خصوص امتیازات، ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نمايد و به محض درج اين ضوابط در سايت، این قوانین اجرایی خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات ياد شده، سايت باشگاه مشتريان اندیشه سبز خزر بوده و تمامي اعضاء ملزم به مطالعه و پيگيري اخبار و اطلاعيه هاي صادره مي باشند.

استفاده از وب سايت باشگاه مشتريان:
خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده اعضاء باشگاه مشتریان اندیشه سبز خزر عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به شرکت اندیشه سبز خزر است و هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است. استفاده از سايت به هر روشي اعم از "page-scrape"، "robot"، "spider”يا ساير ابزار اتوماتيك، برنامه، الگوريتم يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد و پیگرد قانونی به همراه دارد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد.

لينك سازي:
دربرگيري هر يك از سايت هاي لينك شده دليل بر تاييد آن سايت و محتوای مندرج در آن ها نمي باشد و مسئوليت هرگونه استفاده از وب سايت با استناد بر سايت هاي لينك شده ی آن بر عهده استفاده كننده مي باشد. باشگاه مشتريان اندیشه سبز خزر توصيه مي نمايد به دقت مراقب حق مالكيت و ضوابط و شرايط سايت های لينك شده مورد بازديد باشيد.

کپی رایت:
تمامي محتويات اين وب سايت ازجمله متن ها، تصاوير، لوگوها، نمادها، عكس ها و نرم افزارها، دارايي های شرکت اندیشه سبز خزر محسوب شده و تلفيق (به معناي جمع آوري، مرتب سازي و گرد هم آوري) محتويات اين سايت نيز منحصراً متعلق به شرکت اندیشه سبز خزر بوده و توسط قوانين بين المللي كپي رايت محافظت مي گردد. ممكن است از محتويات و نرم افزار اين وب سايت براي خريد، فروش و منبع كارت الكترونيكي استفاده شود. ساير موارد استفاده همچون بازسازي، تغيير، مشاركت، انتقال، چاپ مجدد، نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت قوياً ممنوع مي باشد.

حدود مسئولیت:
مطالب موجود در این سایت ممکن است اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا بروز شود. باشگاه مشتريان اندیشه سبز خزر هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که ممکن است از این وب سایت به آنها لینک داده شود ندارد.

نحوه استفاده:
استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده بر اندیشه سبز خزر، كاركنان و شركت هاي تابعه آن را بر عهده بگيرند. شايان ذكر است مسئوليت ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از رايانه اعضاء باشگاه، بر عهده خود ايشان بوده و استفاده از وب سايت فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد. استفاده از وب سايت براي مقاصد زير مجاز نمي باشد:
ارسال يا استفاده از موضوعات خلاف قانون و اخلاق و يا فريب دهنده.
ارسال يا استفاده از مطالب و موضوعاتي كه حاوي ويروس هاي نرم افزاري، فعاليت هاي سياسي، درخواست هاي تجاري، نامه هاي زنجيره اي، يا هرگونه SPAM باشد.
استفاده از وب سايت به شكلي كه موجب آزردگي، ناراحتي يا هيجان بي مورد شود.

شرایط و محدودیت های استفاده:
استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت مقررات و ضوابط سایت است و تبلیغ یا فروش هرگونه محصول که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت شرکت خارجی گردد در سایت غیر مجاز می باشد. این سایت از استانداردهای تجارت الکترونیکی B2C تبعیت می کند و استفاده از آن در کاربردهای دیگر مجاز نمی باشد.
حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران مهمترین اولویت ما، در سایت باشگاه مشتریان است.
اطلاعات کاربری، فاکتورها و تراکنش های شما از حساس‌ترین مواردی است که هر فردی نگران درز آن به بیرون و یا دسترسی افراد غیر مرتبط به آن می‌باشد. با آگاهی از این نگرانی شما، سایت باشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که تضمین کننده امنیت کامل این اطلاعات و در عین حال حفظ حریم خصوصی شما باشد.

شما هم به باشگاه مشتریان اندیشه سبز خزر بپیوندید.
مشتری عزیز، باشگاه مشتریان اندیشه سبز خزر تمامی اطلاعات شخصی و ارتباطی شما را در اختیارتان قرار میدهد تا در صورت لزوم نسبت به اصلاح اطلاعاتتان اقدام كنید. برنامه های وفاداری باشگاه مشتریان این امكان را برایتان فراهم می نماید تا با عضویت در این برنامه ها از امتیازاتی كه به تراكنش های شما تعلق می گیرد و امتیازات باشگاه استفاده نمایید.