راهنمای استفاده از باشگاه مشتریان اندیشه سبز خزر
باشگاه مشتریان اندیشه سبز خزر، خدمت جدیدی است که به پاس همراهی مشتریان گرانقدر شرکت اندیشه سبز خزر فراهم گردیده است. مشتریان شرکت با عضویت در این باشگاه و کسب امتیاز از روش هایی که در ادامه توضیح داده خواهد شد می توانند با استفاده از امتیازات کسب شده بصورت رایگان از فروشگاه آنلاین باشگاه خرید نمایند. مشتریان قدیمی تر بیشترین امتیاز را در باشگاه مشتریان خواهند داشت و امتیازهای کسب شده در باشگاه با مدت زمان همراهی مشتریان با شرکت اندیشه سبز خزر رابطه مستقیم دارد. نحوه عضویت و استفاده از خدمات باشگاه به شرح زیر می باشد: تمامی مشتریان شرکت اندیشه سبز خزر که دارای سرویس اینترنت فعال هستند بصورت پیش فرض عضو این باشگاه بوده و با استفاده از شماره تلفن و نام کاربری سرویس ADSL و رمز عبور خود می توانند وارد این باشگاه شوند. جهت ورود به باشگاه می بایست آدرس http://club.askiran.com را در مرورگر خود وارد نمایید:

در کادر مشخص شده در تصویر بالا به ترتیب نام کاربری ADSL، شماره تلفن و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

در ادامه به شرح منوهای موجود در باشگاه مشتریان می پردازیم:

از این قسمت می توانید به تکمیل و بروز رسانی اطلاعاتی همچون مشخصات شخصی، تحصیلات و شغل و علایق اقدام نمایید.

رعایت موارد زیر هنگام ورود اطلاعات از جانب مشتریان الزامی می باشد:
لطفا اطلاعات درخواستی را به دقت وارد نمایید.
ورود کد ملی 10 رقمی به جهت جلوگیری از سوء استفاده از نام و مشخصات شما الزامی می باشد.
با وارد نمودن پست الکترونیکی خود می توانید ضمن افزایش ضریب اطمینان حساب کاربری خود در باشگاه، از اخبار جدید بهره مند گردید.
تلفن همراه شما جهت تماس های آتی و نیز سنجش صحت اطلاعات ثبت شده ی شما مورد استفاده قرار می گیرد، لذا ورود صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
با انتخاب علایق شخصی تان، ما را در برنامه ریزی های آینده یاری خواهید نمود.

حتما آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید زیرا تمامی اطلاعات مربوط به پروفایل باشگاه شما به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد.

بعد از وارد کردن آدرس ایمیل در کادر مشخص شده، ایمیلی حاوی کد فعال سازی به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد. کد ارسال شده را در کادر مشخص شده در تصویر زیر وارد نمایید. بعد از فعال سازی 35 امتیاز در باشگاه مشتریان برای شما اضافه خواهد شد.

تلفن همراه شما جهت تماس های آتی و نیز سنجش صحت اطلاعات ثبت شده ی شما مورد استفاده قرار می گیرد و ورود صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. پس از وارد کردن شماره موبایل در کادر مشخص شده در تصویر زیر، پیام کوتاه حاوی لینک فعال سازی به موبایل شما ارسال خواهد شد.

کد موجود در لینک را باید در کادر مربوط به فعال سازی وارد نمایید. بعد از فعال سازی 35 امتیاز در باشگاه مشتریان برای شما اضافه خواهد شد.
با معرفی کاربر جدید جهت ثبت نام و عقد قرارداد با شرکت اندیشه سبز خزر 100 امتیاز در باشگاه مشتریان به شما اضافه خواهد گردید. برای معرفی کاربر جدید کافی است که شماره عضویت(هر مشتری در باشگاه دارای یک شماره عضویت منحصر بفرد است که هنگام ورود به پنل باشگاه در زیر عکس پروفایل و نام قابل مشاهده است) خود را به فرد مذکور اعلام نمایید تا هنگام مراجعه به شرکت جهت ثبت نام، شماره عضویت شما را اعلام نمایند. بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام فرد معرفی شده، 100 امتیاز در باشگاه مشتریان به شما اضافه خواهد شد.


در این قسمت می توانید با ارسال ایمیل به دوستان و آشنایان خود آنها را جهت ثبت نام در شرکت اندیشه سبز خزر دعوت نمایید. همانطور که قبلا اشاره شد، در صورتی که فرد مذکور در شرکت ثبت نام نماید 100 امتیاز به شما اضافه خواهد شد.


فعالیت هایی که منجر به کسب امتیاز در باشگاه مشتریان می گردند، همراه امتیازی که برای آنها در نظر گرفته شده است در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

موضوعات و امتیازات تعیین شده در صورت تشخیص شرکت و در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، می توانند تغییر کنند.

با انتخاب گزینه امتیازهای استفاده شده می توانید لیستی از فعالیت های انجام شده و امتیازات کسب شده و مصرف شده را مشاهده نمایید.

با استفاده از امتیاز های کسب شده می توانید از فروشگاه حجم اضافه و یا پین افزایش سرعت و یا حجم و... خریداری نمایید.

بعد از خرید از فروشگاه، سرویس خریداری شده بصورت پین هدیه به پنل کاربری (Quick Task) شما اضافه می شود و برای بهره برداری از آن باید نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید. جهت مشاهده راهنمای فعال سازی پین روی لینک زیر کلیک نمایید: راهنمای فعال سازی پین در جدول زیر می توانید امتیازات لازم جهت خرید را مشاهده نمایید:

چنانچه مشتری شانس خود را برای حضور در قرعه کشی امتحان کند، امتیاز خرج شده کسر می گردد.

در این قسمت می توانید پیام های ارسال شده از طرف شرکت و تاییدیه خرید های انجام شده از فروشگاه را مشاهده نمایید.


در صورت تکمیل فرم نظرسنجی40 امتیاز به کل امتیازات شما اضافه خواهد شد. مشتریان امکان شرکت در نظرسنجی بصورت یکبار در هر ماه را دارند.